Palm Studio Pool & Parking

  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Dakzwembad

Palm Studio Pool & Parking Marrakesh biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals Camp Mangin, gelegen op 5 minuten lopen ervandaan. Het appartement is gelegen op slechts 1 km van van Marrakesh treinstation en op amper 350 meter van Hay Zaytoun 2 busstation.

Het appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een woonkamer.

Deze accommodatie is biedt een kitchenette met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Dit appartement is gevestigd binnen 10 rijden van de Majorelletuin, terwijl de Djemaa el Fna op 15 minuten rijden is. De Medina van Marrakesh ligt op afstand van 4 km van de accommodatie. Palm Studio Pool & Parking is op 5 km van de luchthaven Marrakech Menara gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Palm Studio Pool & Parking Marrakesh
Perle Soft Light And Air Conditioning
Mobiele prijsaanbieding

Perle Soft Light And Air Conditioning

9.4
Schitterend 5 beoordelingen
75 m van de accommodatie
USD 76 USD 68
per nacht
Elegant Duplex 2 Chambres
Mobiele prijsaanbieding

Elegant Duplex 2 Chambres

138 m van de accommodatie
RA 14 Calme et Cosy Netflix, Wifi et parking gratuits
Mobiele prijsaanbieding

RA 14 Calme et Cosy Netflix, Wifi et parking gratuits

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
140 m van de accommodatie
USD 65 USD 59
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst
    • Huishouding
    • Autoverhuur
    • Wasserij
    • Stomerij
    • Tours/Ticketservice
    • Winkels/ Commerciële diensten

    Voor kinderen

    • Alleen volwassenen !

    Recreatie

    • Dakzwembad
    • Tuin
    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Keycard toegang

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Palm Studio Pool & Parking?
      Populaire plekken in de buurt van Palm Studio Pool & Parking zijn onder andere de Medina van Marrakesh, de Majorelletuin, de Djemaa el Fna.
    • Biedt Palm Studio Pool & Parking parkeergelegenheid?
      Palm Studio Pool & Parking biedt een privéparkeerplaats voor de gasten.
    • Biedt het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt Wi-Fi.
    • Is er een zwembad in Palm Studio Pool & Parking?
      Ja, Palm Studio Pool & Parking heeft een dakzwembad.
    • Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in Palm Studio Pool & Parking?
      Ja, kamers van Palm Studio Pool & Parking bieden uitzicht op de tuin.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Palm Studio Pool & Parking Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten